Wczytuję dane...
Wysyłka od: 13.99 PLN
Producent: VinSvin
ATOMUS PLUS - Hipoalergiczny proszek do prania z nanosrebrem 3,3 kg 
 • Innowacyjny antybakteryjny proszek do prania tkanin. Dzięki specjalnie opracowanej formule zawierającej nanocząsteczki srebra oraz krzemionki pozwala na efektywne pranie tkanin już w temperaturze 30°C. Skutecznie usuwa plamy i efektywnie sterylizuje ubrania i inne prane w nim tkaniny.
 • Proszek do prania "ATOMUS PLUS" zawierający w swoim składzie nanosrebro i krzemionkę, doskonały do prania rzeczy białych i kolorowych, we wszystkich temperaturach. Szczególnie polecany do prania rzeczy osób o wrażliwej skórze, alergików i dzieci. Dzięki właściwościom bakteriobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym nanosrebra i krzemionki likwiduje nieprzyjemny zapach z pralki. 
 • Cząsteczki srebra i krzemionki wraz z wodą dostają się do prania, dzięki czemu niszczą około 650 różnych rodzajów bakterii i wirusów, zapewniając prawie 100 procentową dezynfekcję i ochronę antybakteryjną.
 
Oprócz bakterii proszek do prania ATOMUS PLUS z nanosrebrem i krzemionką usuwa również nieprzyjemne zapachy pranych rzeczy, zabijając powodujące ich powstawanie komórki grzybów. Prane w nim tkaniny stają się odporne na absorbowanie zapachów z otoczenia.
 • Dzięki proszkowi ATOMUS PLUS z nanosrebrem prane rzeczy nie niszczą się jak podczas gotowania, zachowują ochronę antybakteryjną.
 
Nanosrebro jest naturalnym efektywnym antybiotykiem, na który bakterie nie potrafią się uodpornić. Między innymi z tego powodu jest jest szeroko wykorzystywane w medycynie do pasywnego zabiezpieczania powierzchni urządzeń medycznych oraz zwalczenia antybiotykoopornych bakterii, takich jak szczepy gronkowca złocistego- Staphylococcus aureus oraz ropy błękitnej - Psedomonas aeruginosa. Ponadta nanokompozyty srebrowe skutecznie niszczą patogenne grzyby Aspergillus i Trichoderma wytwarzające aflatoksyny- jedne z najsilniejszych koncentratów. 
 
Stosowanie proszku do prania ATOMUS PLUS to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ piorąc w niskiej temperaturze pralki zużywają mniej energii.
 
Efekty te zostały potwierdzone na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych testem kontaktowym, fizykochemicznych oraz testem koszulkowym.
Wskazania i zalecenia:
Uniwersalny proszek do prania przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin za wyjątkiem wełny i jedwabiu naturalnego, we wszystkich rodzajach pralek w szerokim zakresie temperatur od 30°C do 95°C.
   
  UWAGA
  Proszek jest efektywny już w temperaturze 30°C, polecamy jednak pranie w temperaturze 30ºC – 60°C w zależności od pralki. Jeżeli woda jest twarda to pranie w temperaturze 60°C pozwoli na dłużej zachować miękkość pranych rzeczy.

  Skład:
  Chlorek sodu, Węglan sodu lekki, Woda wodociągowa, Mydło sodowe, Kwas alkilobenzenosulfonowy, pochodne 4-C 10-13 sec-alkilowe
  kwasu benzenosulfonowego/, Kwas alkilobenzenosulfonowy, pochodne mono-C 10- 14 kwasu beznenosulfonowego, Benzenesulfonic acid,sec-akryl  Benzenesulfonic acid, Trójpolifosforan sodowy, Siarczan sodowy, Nanosrebro, Sól sodowa  karboksymetylocelulozy, Alkohole tłuszczowe, Parfum
  Rozjaśniacz optyczny, Subtylisyna, Lipaza
    

  Specyfikacja

  Właściwości: Bakteriobójcze, Grzybobójcze, Wirusobójcze , Dezynfekcyjne
  Opakowanie: 3,3 kg
  Rodzaj: Proszek
  Tem. prania: od 30°C do 95°C
  Przyjazny dla środowiska: TAK
  Przyjazny dla ludzi: TAK
  Niszczy: Roztocza, Świerzb
  Usuwa plamy, zabrudzenia: TAK
  Certyfikaty, atesty: TAK
  Do tkanin: Białych i kolorowych
  Inne: Ochrona antybakteryjna
  Producent: Vinsvin
  Ilość prań: 22