Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-4 dni
EAN: 5900465997523
Wysyłka od: 13.99 PLN
Producent: Global Cosmed

Wirusobójczy, bakteriobójczy, grzybobójczy płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz dezynfekcji powierzchni i urządzeń

CECHY PRODUKTU:

  • wysoka zawartość alkoholu
  • szerokie spektrum działania
  • zabija 99,9% bakterii i wirusów (w tym SARS CoV-2)
  • przebadany dermatologicznie
  • przyjemny zapach alkoholowy


ZASTOSOWANIE:

Płyn przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk metoda wcierania oraz dezynfekcji powierzchni i urzadzeń mających jak i niemąjacych kontaktu z żywnościa.
Preparat do powszechnego stosowania (gastronomia, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie) oraz do stosowania w obszarze medycznym (gabinety stomatologiczne, przychodnie, szpitale).

Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i ograniczone wirusobójcze. Działa wirusobójczo wobec wirusów osłonkowych (koronawirus SARS-CoV-2).


SPOSÓB UZYCIA:

Higieniczna dezynfekcja rąk: 2 x 3ml preparatu wcierać w dłonie przez 60 s. (2 x 30 s.)
Chirurgiczna dezynfekcja rąk: 2 x 3ml preparatu wcierać w dłonie przez 3 min. (2 x 90 s.)
Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności. Preparat stosować na czyste dłonie. Tylko do zewnętrznego stosowania. Produkt przebadany dermatologicznie.

Dezynfekcja powierzchni i urzadzen - działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, drożdżakobójcze (Candida albicans): nanieść obfcie produkt na czyszczoną powierzchnie, odczekac 60 s. Działanie grzybobójcze (Aspergillus brasiliensis) następuje po 15 minutach. W przypadku dezynfekcji powierzchni majacych kontakt z żywnoscia należy spłukać je woda pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagaja spłukania woda. Nie stosowaź na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi.


SKŁAD:

Substancja czynna: etanol 70g/ 100g


OPAKOWANIE:

butelka 750 ml z pompką

Polecamy