Wczytuję dane...

Środki czystości

Środki czystości - Małopolska

Sprzątanie, choć wydaje się, iż nie należy do skomplikowanych czynności to zdecydowanie wymaga stosowania odpowiednich środków czyszczących, ponieważ są one niezbędne do zachowania czystości. Zachowując porządek w naszym otoczeniu chronimy siebie i innych przed chorobami spowodowanymi przez wszelakie zarazki rozwijające się w miejscach gdzie czystość nie jest zachowywana.

Poszczególne powierzchnie różnią się w znacznym stopniu od siebie (np. panele podłogowe czy drewniane), zastosowanie innych środków wymaga szkło, metal czy pomieszczenie w kuchni i łazience.

Segmenty rynku do których skierowane są nasze produkty:

- służba zdrowia
- hotele
- firmy sprzątające
- obiekty użyteczności publicznej (instytucje publiczne, jednostki budżetowe)
- przemysł spożywczy, gastronomia
- obiekty sportowe
- transport
- kosmetyka, fryzjerstwo, rehabilitacja, salony SPA


Małopolska jest miejscem siedziby naszej firmy. Już wiele przedsiębiorców poznało się na produktach z naszej oferty. Wielu z nich jest naszymi stałymi klientami. Jesteśmy świadomi, iż Państwa potrzeby są zróżnicowane, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby nasze środki czystości były skuteczne względem bakterii, wirusów, prątków, grzybów itp.

Środki do przemysłu spożywczego i gastronomii

To branża, gdzie codzienność to wyzwanie: szybka, wydajna praca i czystość powierzchni oraz urządzeń, a na końcu satysfakcja klienta. Profesjonalizm to jest to do czego dążymy.

Polecamy środki wyprodukowane z myślą o przyspieszeniu i usprawnieniu czynności związanych z czyszczeniem urządzeń, przyrządów, rożnego rodzaju powierzchni.

Jeśli chodzi o placówki gastronomiczne kwestią priorytetową jest utrzymanie wysokiego standardu czystości. istotny jest dobór profesjonalnych produktów bezpiecznych w kontakcie z żywnością. Należy pamiętać, iż czystość i dezynfekcja to dwa różne cele i jedna czynność nie może zastąpić drugiej. Dlatego też do tych czynności wskazane jest używanie różnych środków, aby ostatecznie osiągnąć konkretny cel.
 

Produkty do sprzątania

Zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości produktów sprzątających. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny i najlepszą jakość. Jesteśmy w stanie zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie środki do sprzątania dostosowany do swoich potrzeb. Środki czystości stały się podstawą prawidłowego funkcjonowania nie tylko placówek medycznych, ale i wszystkich domów.

Dbając o czystość zapewniamy ochronę sobie i innym w naszym otoczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą środków do sprzątania, które ułatwią Państwu zachowanie czystości. Zapraszamy również do kontaktu z nami.

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym zakupicie Państwo najlepsze środki czystości – dbamy o ich najlepszą jakość, a zadowolenie i obsługa klienta jest naszym priorytetem.

Posiadamy silną pozycję na rynku dzięki naszej efektywności, działaniom doświadczonych pracowników, zaangażowanych w dostarczaniu profesjonalnych środków czystości, a także atrakcyjnym cenom.

Oferujemy szeroki wybór preparatów dezynfekcyjnych, które potwierdzone badaniami wykazują szerokie spektrum działania wobec bakterii, wirusów, grzybów, prątków. Umożliwiają właściwe przygotowanie skóry do zabiegu jednocześnie pielęgnując ją i chronią przed nadmiernym wysuszeniem.

Jeżeli zależy ci na tym, aby twoje otoczenie nie tylko wyglądało na czyste, ale naprawdę takie było to zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy gwarantem najlepszej jakości, szybkiej obsługi, ale i niskich cen.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów