Wczytuję dane...

Higiena i dezynfekcja rąk i skóry

Higiena rąk to najtańszy i niezwykle skuteczny sposób zapobiegania zakażeniom w gabinecie. Kolejne etapy higieny rąk to: mycie, dezynfekcja i pielęgnacja. Wszystkie one mają wpływ na jakość procesu, ale najważniejszym elementem, którego nie wolno pomijać jest dezynfekcja higieniczna. Mycie rąk nie zapobiega zakażeniom. Aby skutecznie zapobiegać zakażeniom ręce należy dezynfekować.

Proponujemy Państwu kompleksową ofertę z zakresu higieny rąk firmy MEDILAB Sp. z o.o. z Białegostoku. Firma ta od początku istnienia specjalizuje się w dziedzinie, jaką jest właśnie higiena. Oferowane tej firmy środki do dezynfekcji bazują na najnowocześniejszych światowych technologiach, tym samym te produkty posiadają doskonałe cechy funkcjonalno-użytkowe.

Szczególnie polecamy pracownikom salonów urody produkty do higieny rąk Systemu Sterisol. Są to produkty do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk konfekcjonowane w hermetyczne jednorazowe opakowania oraz estetyczne i łatwe w obsłudze dozowniki. Każde jednorazowe opakowanie wyposażone jest w specjalną zastawkę, która dozując preparat nie zasysa powietrza do wewnątrz, dzięki czemu nie przedostają się zanieczyszczenia mikrobiologiczne do produktu; nie zawiera on żadnych substancji konserwujących i bakteriobójczych.

Dezynfekcja skóry poprzedza i kończy zabiegi z naruszeniem ciągłości tkanek np. nakłucia, przekłuwanie uszu, tatuaż, makijaż permanentny, ale także depilacja oraz zabiegi stwarzające możliwość skaleczenia (manicure, pedicure). Dezynfekcję wykonujemy preparatem alkoholowym, bezbarwnym w sprayu poprzez spryskanie skóry przed zabiegiem i odczekaniu 15 sekund.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów