Wczytuję dane...

Środki do higieny i dezynfekcji

Oferujemy szeroki wybór preparatów dezynfekcyjnych, które potwierdzone badaniami wykazują szerokie spektrum działania wobec bakterii, wirusów, grzybów, prątków. Umożliwiają właściwe przygotowanie skóry do zabiegu jednocześnie pielęgnując ją i chronią przed nadmiernym wysuszeniem.

Dodatkowo te środki do dezynfekcji zabezpieczają naskórek, a jego dobry stan znacząco zwiększa ochronę przed zarazkami i zakażeniami.

Preparaty z naszej oferty znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny, więc w placówkach medycznych oraz salonach kosmetycznych, fryzjerskich, siłowniach, solariach, gabinetach rehabilitacyjnych, jak również wszędzie tam, gdzie występuje możliwość zakażenia. Sprawdzają się one także w miejscach ogólnodostępnych (urzędy, hotele, biura).

Występują jako środki do dezynfekcji alkoholowe, wodno-alkoholowe; w formie żelu, emulsji, mydła; z atomizerem, pompką, w opakowaniach dostosowanych do dozowników, jako chusteczki gotowe do użycia.

Dostępne w opakowaniach o różnej pojemności; w formie gotowej do użycia lub w formie koncentratu, który wcześniej zgodnie z instrukcją należy odpowiednio rozcieńczyć.


Dezynfekcja powierzchni

To produkty przeznaczone do skutecznej i szybkiej dezynfekcji powierzchni jak np. podłogi, ściany, stoły, szafki pacjentów.

Wykazują one szerokie spektrum biobójcze i jednocześnie krótki czas działania, w konsekwencji zmniejszają zjawisko rozprzestrzeniania się zachorowań oraz dłuższej rekonwalescencji pacjentów.

Środki do dezynfekcji z naszej oferty to bezpieczeństwo, skuteczność oraz ekonomia.

Chusteczki do dezynfekcji

Polecamy na bazie alkoholu oraz bezalkoholowe; występują w funkcjonalnych opakowaniach typu tuba, flow-pack, jako wkład uzupełniający.

Zastosowanie chusteczek dezynfekujących umożliwia dotarcie do powierzchni trudno dostępnych, są wydajne i ekonomiczne, łatwe w użyciu.

Dedykowane do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, fizjoterapeutycznych, SPA, weterynaryjnych (np. do stołów zabiegowych dla zwierząt), do poczekalni (np. fotele dla pacjentów), studiów tatuażu, przedszkoli.

Dezynfekcja narzędzi

Narzędzia wykorzystywane w trakcie zabiegów lub operacji medycznych mogą naruszać, bądź też naruszają ciągłość tkanek. Przedstawiamy Państwu linie preparatów do mycia i dezynfekcji narzędzi oraz wyrobów medycznych, które są gwarancją pewności i bezpieczeństwa. Oprócz eliminacji drobnoustrojów, preparaty te pozwalają także na usunięcie zanieczyszczeń organicznych, także zaschniętych.

Wskaźniki i testy kontroli sterylizacji

Sterylizacja narzędzi medycznych wielokrotnego użytku jest niezbędna dla ponownego ich użycia w celu zapewnienia bezpieczeństwa i potencjalnego źródła zakażenia. Wymagane jest zachowanie ustalonych procedur. Do tego wykorzystuje się właśnie różne wskaźniki i testy kontroli, znajdujące się w ofercie firmy.

Sterylizowane narzędzia medyczne muszą być opakowane w specjalistyczne, zgodne z normami opakowania, takie jak: torebki do sterylizacji czy rękawy do sterylizacji. Sam przebieg i skuteczność procesu sterylizacji jest regularnie kontrolowany przy pomocy testów i wskaźników. Jest to też niezbędne w przypadku przechowywania i transportu do miejsca użycia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą środków do dezynfekcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów